Zamówienia indywidualne

Indywidualne podejście

Śni Ci się niesamowita biżuteria, a może spersonalizowany naszyjnik, który kryje w sobie magię? Właśnie dla Ciebie jest kategoria: Zamówienia indywidualne. Odezwij się do mnie, po przez dział KONTAKT a postaram się nadać Twojej wizji realne kształty.

Uważam, że biżuteria jest prezentem na lata i dobrze, gdy niesie z sobą głębsze znaczenie. Kamień przypisany do imienia ukochanej osoby, a może symboliczne nawiązanie do znaku zodiaku i roślin mu przypisywanych… możliwości jest bardzo wiele. Zapraszam Cię do kontaktu, porozmawiajmy, jak mogę spełnić Twoje marzenie?

Etapy współpracy

Od rozmowy, przez projekt, po realizację, tak w skrócie wygląda proces tworzenia zamówienia indywidualnego. Zaczynamy od burzy mózgów, zebrania pomysłów i materiałów, zrobienia wyceny, następnie wysyłam Ci formularz zamówienia i proszę o wpłatę zaliczki. Wykonuję wstępny szkic, który Ci przedstawiam, w razie potrzeby wprowadzamy pewne modyfikacje.

Po uzyskaniu Twojej akceptacji rozpoczynam przenosić idee w realną materię, na tym etapie nie będziesz mieć już możliwości ingerencji w moją pracę. Dlaczego? Ponieważ każde zamówienie traktuję, jako akt stworzenia, pracę artystyczną, chcę w biżuterii dla Ciebie zawrzeć odrobinę sztuki. Oczywiście nie oznacza to, że nie zamienię łańcuszka na inny albo nie wymienię zapięcia na takie, jak lubisz. W końcu ta biżuteria jest dla Ciebie i ma sprawiać Ci przyjemność!

Zamówienia nie do zrealizowania

Podobno naszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia… ja jednak dodaję jeszcze kilka. Jeśli pragniesz bym powieliła czyjąś pracę, spotkasz się z moją odmową, szanuję wysiłek i wyobraźnię innych twórców, dlatego nie kopiuję ich prac. Biżuterię tworzę tylko w pojedynczych egzemplarzach i daję klientom zapewnienie, że nigdy nie powstanie druga taka sztuka, dlatego odmówię także, jeśli będziesz chciała bym powtórzyła pracę objętą Gwarancją Unikatowości.

Nie zajmuję się również naprawą biżuterii czyjegoś autorstwa, gdyż nie znam jej specyfiki, nie wiem, jak została stworzona i jakich materiałów użył inny twórca. Mam nadzieję, że moje postanowienie spotka się z Twoją akceptacją.

Jeśli chcesz obejrzeć prace, które już zrealizowałam specjalnie dla innych klientów, to zerknij do albumu: PROJEKTY INDYWIDUALNE.

Pozdrawiam ciepło!
Marta Norenberg

SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE

Skontaktuj się ze mną