Wyjątkowy wisior z emaliowanym motylem – Orientalis

Zielony wisior z motylem ze srebra oraz ceramiki krystalicznej*.

Ażur ręcznie wycięty ze srebra wypełniłam szklaną emalią* w odcieniach czerwieni i zieleni. W tle umieściłam porcelanowy element z niepowtarzalnymi zielonymi kryształami. Wisior zawiesiłam na skórzanym rzemieniu, zakończonym zapięciem karabińczykowym i regulacją z moim logo.

 

*Ceramika krystaliczna – rzadko stosowana technika szkliw krystalicznych, które na powierzchni porcelany tworzą wzory przypominające lodowe kryształy lub kwiaty. Efekt nigdy nie jest taki sam, dlatego każdy fragment jest tak unikatowy.

 

GRATIS – eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Opis

  Wymiary
  • Szer x wys: 5.0 x 8.0 cm
  • Długość rzemienia: 53.0 cm + 9.0 cm regulacja
  • Waga srebra: 38.0 g
  Kolekcja "Ulotne"

  Motyle i ćmy uwodzą nas swoją delikatnością i niezliczonymi barwami, świat tych niezwykłych stworzeń stał się dla mnie inspiracją do stworzenia kolekcji biżuterii Ulotne, pełnej kolorów i połyskujących powierzchni. Każdy motyl powstał tylko w jednym egzemplarzu, a jego skrzydła zdobi szklana emalia jubilerska*.

  Jeśli masz ochotę na motyla w Twoich ulubionych kolorach, NAPISZ DO MNIE! Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  * Emalia jubilerska – szlachetna technika złotnicza, polegająca na nakładaniu warstwami na srebro sproszkowanej szklanej emalii i wielokrotnym wypalaniu jej w piecu rozgrzanym do 900 stopni Celsjusza.

  wisior ceramika oprawiona w srebro

  Wyjątkowy wisior z emaliowanym motylem – Orientalis

  Brak w magazynie