Wisior ze srebra i szkła – Nutka orientu

Artystyczny wisior ze srebra i szkła.

Połączenie fakturowanego srebra z połyskującym szkłem w etnicznym wydaniu. Szkło wykonałam w technice fusingu, czyli ręcznie wycięłam je, zabarwiłam i wypaliłam w piecu rozgrzanym do kilkuset stopni Celsjusza. Barwy szkła są trwałe i nie blakną z upływem czasu, zatem odcień morski z brązem i odrobiną złotych wzorów będą cieszyły klientkę przez lata. Szkło ujęłam w srebro, które pokryłam oksydą nadającą powierzchni stalowoszary odcień i wydobywającą fakturę.

 

Biżuteria autorska na zamówienie. 

Naszyjnik wykonałam według autorskiego projektu, który klientka wybrała spośród moich rysunków znajdujących się w zakładce – SZKICE DO REALIZACJI. W stosunku do pierwotnego pomysłu wprowadziłam kilka zmian, aby dopasować go pod gusta zamawiającej – szkło zamiast kamienia, srebrne zawieszki zamiast chwostów i ażurowy wzór pod szkłem.

Jeżeli marzysz o unikatowym naszyjniku w stylu etno, to kliknij poniższy guzik „Zapytaj o produkt” i napisz do mnie 🙂

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Biżuteria na zamówienie

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Spośród nich klientka wybrała jeden dla siebie, a po drobnych zmianach wykonałam go w srebrze. Właśnie jego możesz obejrzeć na zdjęciach.

  Zajrzyj do działu – SZKICE DO REALIZACJI i wybierz projekt. Jeżeli nie znajdziesz niczego, co chwyci Cię za serce, to napisz do mnie. Zaprojektuję coś specjalnie dla Ciebie – KONTAKT.

  oryginalny srebrny wisior autorska biżuteria

  Wisior ze srebra i szkła – Nutka orientu