Wisior z Kubusiem Puchatkiem ze srebra

Srebrny wisiorek z Kubusiem Puchatkiem.

Z pozoru zabawny i uroczy wisiorek z postacią znaną nie tylko dzieciom, skrywa w sobie nutkę nostalgii i tęsknoty za bliską osobą. Klientka powierzyła mi do oprawy swoje małżeńskie obrączki. Jej mąż niedawno odszedł i chciała mieć namacalny dowód jego obecności, coś, co by przypominało kilkadziesiąt wspólnie spędzonych lat, ale nie było żałobną pamiątką. Ze wspólnej korespondencji wyłowiłam kilka motywów: zamiłowanie klientki do kwiatów, a małżonka do ornitologi oraz wspólne do „życiowej filozofii” Puchatka.

 

Osobisty wisior wykonany na zamówienie indywidualne.

Postanowiłam zachować oryginalną formę obrączek, razem z delikatnymi krzywiznami, które powstały w trakcie noszenia. Srebro pokryłam oksydą, która nadała mu stalowoszary odcień. Klientka zdecydowała, że wisior częściej znajdzie miejsce na ścianie niż na dekolcie i zamówiła do niego specjalną ramkę, jak sama napisała – „Tym sposobem nie ukryję tego dzieła w szkatułce, ponieważ warto pokazywać piękną sztukę.”

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Opis

  Wymiary
  • Wys. x szer. – 9.5 cm x 4.3 cm
  • Waga srebra – 19.0 g
  • Długość łańcuszka – 41.0 cm + 5.0 cm regulacja
  Biżuteria na zamówienie

  Biżuteria nie musi być tylko ozdobą, ale może nieść w sobie ważne dla Ciebie przesłanie. Jeżeli posiadasz w domu bliską sercu pamiątkę albo ulubiony kamień, który chciałabyś mieć zawsze przy sobie, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  naszyjnik ze srebra z postacią z bajki

  Wisior z Kubusiem Puchatkiem ze srebra

  Brak w magazynie