Wisior z ceramiki i srebra z czerwono granatową ćmą – Papilio

2,390.00 

Nietuzinkowy wisior – motyl, wykonany ze srebra próby 925 i 999 oraz ceramiki krystalicznej*.

Ażur ręcznie wycięty ze srebra częściowo wypełniłam szklaną emalią* w odcieniach granatu i czerwieni. W tle umieściłam porcelanowy element,posiadający te same kolory co ćma. Wisior zawiesiłam na skórzanym, granatowym rzemieniu, zakończonym zapięciem karabińczykowym i regulacją z moim logo.

 

*Ceramika krystaliczna – rzadko stosowana technika szkliw krystalicznych, które na powierzchni porcelany tworzą wzory przypominające lodowe kryształy lub kwiaty. Efekt nigdy nie jest taki sam, dlatego każdy fragment jest tak unikatowy.

 

GRATIS – eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska.

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Wymiary
  • Szer x wys: 7.7 x 7.7 cm
  • Długość rzemienia: 44.0 cm + 8.5 cm regulacja
  • Waga srebra: 29.0 g
Kolekcja "Ulotne"

Motyle i ćmy uwodzą nas swoją delikatnością i niezliczonymi barwami, świat tych niezwykłych stworzeń stał się dla mnie inspiracją do stworzenia kolekcji biżuterii Ulotne, pełnej kolorów i połyskujących powierzchni. Każdy motyl powstał tylko w jednym egzemplarzu, a jego skrzydła zdobi szklana emalia jubilerska*.

Jeśli masz ochotę na motyla w Twoich ulubionych kolorach, NAPISZ DO MNIE! Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie 🙂

* Emalia jubilerska – szlachetna technika złotnicza, polegająca na nakładaniu warstwami na srebro sproszkowanej szklanej emalii i wielokrotnym wypalaniu jej w piecu rozgrzanym do 900 stopni Celsjusza.

biżuteria z motylami

Wisior z ceramiki i srebra z czerwono granatową ćmą – Papilio

2,390.00 

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych