Turkusowy wisior z emaliowaną ćmą – Turkiso

Misterny turkusowy wisior – ćma wykonany ze srebra próby 925 i 999 oraz barwnej emalii. 

Ażur ręcznie wycięty ze srebra wypełniłam szlachetną szklaną emalią* w odcieniach niebiesko turkusowych. Wisior zawiesiłam na szytym skórzanym rzemieniu, zakończonym zapięciem typu karabińczyk i regulacją z moim logo.

 

GRATIS – eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska.

 

*Ceramika krystaliczna – rzadko stosowana technika szkliw krystalicznych, które na powierzchni porcelany tworzą wzory przypominające lodowe kryształy lub kwiaty. Efekt nigdy nie jest taki sam, dlatego każdy fragment jest tak unikatowy.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Szer x wys: 5.0 x 4.5 cm
  • Długość rzemienia: 42.5 cm + 11.0 cm regulacja
  • Waga srebra: 18.0 g
  Kolekcja "Ulotne"

  Motyle i ćmy uwodzą nas swoją delikatnością i niezliczonymi barwami, świat tych niezwykłych stworzeń stał się dla mnie inspiracją do stworzenia kolekcji biżuterii Ulotne, pełnej kolorów i połyskujących powierzchni. Każdy motyl powstał tylko w jednym egzemplarzu, a jego skrzydła zdobi szklana emalia jubilerska*.

  Jeśli masz ochotę na motyla w Twoich ulubionych kolorach, NAPISZ DO MNIE! Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie 🙂

  * Emalia jubilerska – szlachetna technika złotnicza, polegająca na nakładaniu warstwami na srebro sproszkowanej szklanej emalii i wielokrotnym wypalaniu jej w piecu rozgrzanym do 900 stopni Celsjusza.

  biżuteria artystyczna handmade ze srebra

  Turkusowy wisior z emaliowaną ćmą – Turkiso

  Brak w magazynie