Szeroka bransoleta z irysami ze srebra

Secesyjna bransoleta z irysami.

Motywem po wielokroć powtarzającym się w sztuce secesji są kwiaty irysa. Realistyczne, stylizowane, powyginane niczym wstążki na wietrze. Czasem przybierały formę bardziej zgeometryzowaną, jak na japońskich drzeworytach, które były inspiracją dla niejednego twórcy przełomu wieków. Irysy oplatające suknie, drzwi do kamienic i kratownice okien. Malował je Wyspiański i van Gogh a w biżuterii ukazywał sam Rene Lalique.

 

Autorska bransoleta z irysami stworzona w jednym egzemplarzu.

Za sprawą zamówienia indywidualnego u mnie też nie raz kwitły irysy, ale po raz pierwszy pojawiają się na bransolecie. Ogród pełen irysów w rozkwicie przez cały rok. A skoro klientka napisała, że bransoletka to: „Cuuuuudo, jestem zachwycona, w tej chwili cieszę się jak dziecko, które dostało wymarzoną zabawkę”, to ze spokojną głową mogę usiąść do nowego projektu. Może to będzie secesyjna bransoleta zaprojektowana dla Ciebie?

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Szerokość – 4.5 cm
  • Waga srebra – 54.0 g
  • Bransoleta idealna na nadgarstek o obwodzie 16.0 -17.0 cm
  Bransoleta na zamówienie

  A może marzy Ci się bransoleta o innym rozmiarze lub wzorze? Z motywem z ulubionej książki z dzieciństwa lub innymi secesyjnymi kwiatami? Jeśli tak, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  secesyjna bransoleta ze srebra

  Szeroka bransoleta z irysami ze srebra