Szalony Kapelusznik wisior i broszka ze srebra

Broszko wisior inspirowany książką i filmem „Alicja w Krainie Czarów”.

Byłam mile zaskoczona komentarzami i prywatnymi wiadomościami, które dostałam po stworzeniu pierwszego Króliko – Kapelusznika. Serce rośnie, zapał twórczy pikuje, a potem pojawia się pytanie, ale jak ugryźć ten temat jeszcze raz, aby nadal zapewnić klientkom Gwarancję Unikatowości*? Jak jest mobilizacja, to i nowe wizje się pojawiają. Ten stateczny jegomość, to dżentelmen pełen inteligencji. Po pysiu to widać, po pysiu.

Wisior królik w cylindrze wykonany ze srebra na zamówienie indywidualne.

Królik pełni funkcję zarówno broszki, jak i wisiora. Powierzchnię srebra pokryłam oksydą, która wydobyła niuanse faktury i nadała całości stalowoszary odcień. Przepaskę na kapeluszu zabarwiłam na odcienie zieleni.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Opis

  Wymiary
  • Wysokość x szerokość – 6.5 x 3.8 cm
  • Długość łańcuszka – 69.0 cm + 13.0 cm
  • Waga srebra – 38.0 g
  Gwarancja Unikatowości

  Wszystkie prace objęłam Gwarancją Unikatowości, czyli zapewnieniem, że nie stworzę drugiego takiego egzemplarza. Chcę dać klientkom coś wyjątkowego, odrobinę sztuki w użytkowej formie, dlatego nie powtarzam prac. Jednak chętnie zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  Dlatego jeśli marzysz o unikatowej srebrnej biżuterii, inspirowanej Twoimi ulubionymi motywami, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  królik ze srebra broszka inspirowana ksiązką

  Szalony Kapelusznik wisior i broszka ze srebra

  Brak w magazynie