Stonowany srebrny wisior z ceramiką i emalią – Terrae

2,200.00 

Wysmakowany wisior z ćmą, wykonany ze srebra próby 925 i 999 oraz ceramiki krystalicznej.

Ażur ręcznie wycięty ze srebra częściowo wypełniłam szklaną emalią w odcieniach brązu i błękitu. W tle umieściłam porcelanowy element z niesamowitymi beżowymi kryształami. Wisior zawiesiłam na szytym rzemieniu, zakończonym zapięciem karabińczykowym i regulacją z moim logo.

 

GRATIS – eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska.

 

Ceramika krystaliczna – rzadko stosowana technika szkliw krystalicznych, które na powierzchni porcelany tworzą wzory przypominające lodowe kryształy lub kwiaty. Efekt nigdy nie jest taki sam, dlatego każdy fragment jest tak unikatowy.

1 w magazynie

Opis

Wymiary
  • Szer x wys: 5.2 x 5.7 cm
  • Długość rzemienia: 47.0 cm + 8.0 cm regulacja
  • Waga srebra: 26.0 g
Kolekcja "Ulotne"

Motyle i ćmy uwodzą nas swoją delikatnością i niezliczonymi barwami, świat tych niezwykłych stworzeń stał się dla mnie inspiracją do stworzenia kolekcji biżuterii Ulotne, pełnej kolorów i połyskujących powierzchni. Każdy motyl powstał tylko w jednym egzemplarzu, a jego skrzydła zdobi szklana emalia jubilerska*.

Jeśli masz ochotę na motyla w Twoich ulubionych kolorach, NAPISZ DO MNIE! Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

* Emalia jubilerska – szlachetna technika złotnicza, polegająca na nakładaniu warstwami na srebro sproszkowanej szklanej emalii i wielokrotnym wypalaniu jej w piecu rozgrzanym do 900 stopni Celsjusza.

artystyczny wisior autorska biżuteria

Stonowany srebrny wisior z ceramiką i emalią – Terrae

2,200.00 

1 w magazynie