Srebrny wisior z karpiem koi

Japoński karp koi – wisior ze srebra wykonany na zamówienie

Ten wisior niesie w sobie bogatą symbolikę. Japoński karp Koi, to znak sukcesu oraz chęci pięcia się w górę, odwagi, wytrzymałości i cierpliwości oraz pomyślnego losu i pogodzenia się z nim (małe wsparcie dla obdarowanego przy mękach kończenia doktoratu). Do tego morskie fale i mini łódka, jako znak zamiłowania do żeglarstwa i wszelkiego podmorskiego życia. W końcu wisior trafił do biologa morskiego, który zajmuje się obszarami polarnymi i bada dietę wielorybów, fok i niedźwiedzi polarnych.

 

Srebrny medalion dla miłośnika morskiego życia.

Uważne oko zauważy tu jeszcze symbol słońca z rysunków ludu Sámi, zamieszkującego tereny Laponii – to ta mała, czteroramienna gwiazdka przy ogonie karpia. Cała ta kompilacja wyruszyła do północnej Norwegia. A mnie w tym zamówieniu, które wykonałam z niekłamaną przyjemnością, najbardziej urzekły słowa zamawiającej: „chciałabym przekazać w tym prezencie po prostu wsparcie i wiarę w niego, bez różnicy na jakie wody się wybiera”.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Średnica – 4.5 cm
  • Waga srebra – 30.0 g
  • Długość łańcuszka – 54.0 cm + 10.0 cm regulacja.
  Wisior na zamówienie

  Wszystkie prace, które możesz znaleźć na stronie objęłam Gwarancją Unikatowości, czyli zapewnieniem, że nie stworzę drugiego takiego egzemplarza. Jednak chętnie zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  Dlatego jeśli marzysz o unikatowej srebrnej biżuterii, inspirowanej Twoimi ulubionymi motywami, to kliknij powyżej guzik „Zapytaj o produkt” i napisz do mnie.

  srebrny medalion z rybą na zamówienie

  Srebrny wisior z karpiem koi