Srebrna bransoleta z kwiatami – Sekretny ogród

Sekretny ogród – srebrna bransoleta z kwiatami.

Wyobraź sobie letni ogród w rozkwicie. Pszczoły i puchate trzmiele uwijają się przy barwnych rozwiniętych kwiatach. Letni wietrzyk kołysze wiotkimi gałązkami brzozy, a Ty leniwie przyglądasz się chmurom sunącym po niebie. W naszej szerokości geograficznej taka sytuacja nie może trwać wiecznie, chyba że jesteś mieszkanką Madery, zwanej wyspą wiecznej wiosny. Za to srebrne kwiaty mogą towarzyszyć Ci także w inne pory roku.

 

Masywna bransoleta ze srebra próby 925 z możliwością regulacji.

Całą bransoletę wykonałam ze srebra próby 925 i pokryłam oksydą, która nadała powierzchni stalowoszary odcień i wydobyła plastykę kwiatów. Boki bransolety posiadają delikatną migoczącą fakturę. Od spodu bransoleta jest rozcięta, aby umożliwić jej założenie. W celu dopasowania bransolety do nadgarstka możesz ją delikatnie rozgiąć lub zagiąć w trakcie zakładania. Przy rozszerzaniu najlepiej pociągnąć ją równomiernie za oba końce na raz.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt

  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Szerokość – 4.5 cm
  • Waga srebra – 64.0 g
  • Bransoleta idealna na nadgarstek o obwodzie 16.0 -17.0 cm
  Bransoleta na zamówienie

  A może marzy Ci się bransoleta o innym rozmiarze lub wzorze? Z motywem z ulubionej książki z dzieciństwa lub kwiatami, które kwitły w babcinym ogrodzie?  Jeśli tak, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie 🙂

  bransoleta z kwiatami ze srebra 925

  Srebrna bransoleta z kwiatami – Sekretny ogród

  Brak w magazynie