Srebrna bransoleta z ćmą – Zielony ogród

Zielony ogród – srebrna bransoleta z kolorową ćmą.

Wyobraź sobie letni ogród tuż przed zachodem słońca. Pszczoły i puchate trzmiele powoli kończą dzienną zmianę przy barwnych rozwiniętych kwiatach. Z zakamarków wyfruwają włochate ćmy. Letni wietrzyk kołysze wiotkimi gałązkami brzozy, a Ty leniwie przyglądasz się pomarańczowej łunie na niebie. W naszej szerokości geograficznej taka sytuacja nie może trwać wiecznie, chyba że jesteś mieszkanką Madery, zwanej wyspą wiecznej wiosny. Za to srebrne ćmy mogą towarzyszyć Ci także w inne pory roku.

 

Szeroka bransoleta ze srebra próby 925 z możliwością regulacji.

Bransoletę wykonałam ze srebra próby 925 na specjalne zamówienie, jest to komplet do naszyjnika z kolekcji „Ulotne”. W centrum umieściłam ćmę o skrzydełkach pokrytych połyskującymi barwnymi żywicami. Boki bransolety posiadają delikatną migoczącą fakturę, a całość  pokryłam oksydą, która nadała powierzchni stalowoszary odcień. Od spodu bransoleta jest rozcięta, aby umożliwić jej założenie. W celu dopasowania bransolety do nadgarstka można ją delikatnie rozgiąć lub zagiąć w trakcie zakładania. Przy rozszerzaniu najlepiej pociągnąć ją równomiernie za oba końce na raz.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Szerokość – 4.5 cm
  • Waga srebra – 56.0 g
  • Bransoleta idealna na nadgarstek o obwodzie 16.0 -17.0 cm
  Bransoleta na zamówienie

  A może marzy Ci się bransoleta o innym rozmiarze lub wzorze? Z motywem z ulubionej książki z dzieciństwa lub owadami, które znasz z własnego ogrodu?  Jeśli tak, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  artystyczna bransoletka ze srebra

  Srebrna bransoleta z ćmą – Zielony ogród

  Brak w magazynie