Srebrna bransoleta Mały Książę

Biżuteria na zamówienie inspirowana ulubioną książką klientki.

Historia Małego Księcia Antoine de Saint-Exupéry stała się dla mnie inspiracją, aby opowiedzieć ją za pomocą srebra. Na całej powierzchni bransolety umieściłam najważniejsze sceny z książki, uwzględniając ulubione motywy klientki.

 

I tak naszą podróż rozpoczynamy od róży na planecie Małego Księcia, której towarzyszy pęd baobabu. Następnie w oczy rzuca się śpiący lisek, najlepszy przyjaciel chłopca, którego mikro postać stoi na jego grzbiecie. Tak jak i my możemy wesprzeć się na najlepszych przyjaciołach. Wśród piaszczystych wydm skrywa się samolocik oraz studnia. A na końcu wśród krzewów róż zaplątała się żmija wraz z kagańcem dla baranka.

 

Masywna bransoleta ze srebra próby 925 wykonana na specjalne zamówienie. 

 

Powierzchnię bransolety pokryłam oksydą, która nadała mu stalowo szary odcień wydobywając niuanse warstw srebra, a na jednym z końców bransolety umieściłam moje logo. W celu dopasowania bransolety do nadgarstka można ją delikatnie rozgiąć lub zagiąć w trakcie zakładania. Do kompletu powstał także wisior, który możesz obejrzeć TUTAJ.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Szerokość – 4.5 cm
  • Waga srebra – 82.0 g
  • Bransoleta idealna na nadgarstek o obwodzie 16.0 -17.0 cm
  Biżuteria na zamówienie

  Wszystkie moje prace objęte są Gwarancją Unikatowości, czyli zapewnieniem, że nie powstanie drugi taki egzemplarz. Chcę dać klientom coś wyjątkowego, odrobinę sztuki w użytkowej formie, dlatego nie powtarzam prac. Jednak chętnie zaprojektuję biżuterię w podobnym stylu specjalnie dla Ciebie.

  Dlatego jeśli marzysz o unikatowej biżuterii, której nie ma nikt inny, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  biżuteria ze srebra dla miłośników sztuki i książek

  Srebrna bransoleta Mały Książę

  Brak w magazynie