Spinka do włosów oraz chusty – Kwiat Lotosu

Spinki do włosów i szala ze szpilą.

Delikatne esy floresy, niczym z biżuterii secesyjnej mogą otoczyć włosy lub urozmaicić dekolt. Spinka może służyć do ozdobienia włosów – zarówno sama wsuwka, jak i razem z okrągłą przekładką lub mogą posłużyć do spięcia szala albo grubego swetra. Kwiatowe kielichy wypełniłam barwną żywicą o odcieniu soczystej zieleni.

 

Srebrna szpila z przekładką do spięcia chusty.

Srebro pokryłam oksydą nadającą mu stalowo-szary odcień. Powierzchnia szpili oraz okręgu przekładki jest lekko fakturowana, aby nie zsuwały się w trakcie noszenia. Spinkę, jak całą tworzoną przeze mnie biżuterię stworzyłam tylko w jednym egzemplarzu, ale jeżeli marzy Ci się własna klamra, to chętnie zaprojektuję ją dla Ciebie. Kliknij guzik poniżej i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Biżuteria na zamówienie

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Spośród nich klientka wybrała jeden dla siebie, a efekt pracy możesz obejrzeć na zdjęciach.

  Zajrzyj do działu – SZKICE DO REALIZACJI i wybierz projekt. Jeżeli nie znajdziesz niczego, co chwyci Cię za serce, to napisz do mnie. Zaprojektuję coś specjalnie dla Ciebie – KONTAKT.

  spinka ze srebra do upięcia włosów

  Spinka do włosów oraz chusty – Kwiat Lotosu

  Brak w magazynie