Spinka do szala z kamieniami

Projekt spinki do szala z ozdobną szpilą.

Czy to pawie piórko, czy celtyckie przeplatanki? Niezależnie od interpretacji będzie z niego oryginalna brosza lub szpila do szala z Twoimi ulubionymi kamieniami. Dla przykładu na zdjęciach ułożyłam zielonkawy chryzopraz, różowy jaspis, truskawkowy kwarc i granatowy lapis lazuli, lecz zawsze możemy dobrać coś innego. Szpila będzie połączona z klamrą za pomocą łańcuszka, dzięki temu nie będziesz musiała jej szukać, gdy tylko zapragniesz udekorować szal lub sweter.

 

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz 🙂

 

Kliknij guzik Zapytaj o produkt i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Dlaczego nie ma ceny?

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły 🙂

  spinka do chusty na zamówienie

  Spinka do szala z kamieniami