Sens – broszko wisior inspirowany stylem gotyckim

1,150.00 

Srebrna broszka z motywem gotyckim i obsydianem śnieżnym.

 

Wyobraź sobie niewielkie, uśpione miasteczko w centrum francuskiej Burgundii. Stare kamienice otaczają niewielki plac zastawiony restauracyjnymi ogródkami, a nad tym wszystkim góruje katedra św. Szczepana z jedną wieżą. Jej potężne mury widać z daleka a portal robi wrażenie. My jednak udamy się do bocznego wejścia, gdzie czeka misterna rozeta upleciona z kamienia niczym z wici bluszczu. To właśnie ona stała się inspiracją do powstania tego broszko – wisiora.

 

Ażurowy wisior inspirowany gotyckimi rozetami.

 

Broszko – wisior wykonałam z ręcznie ciętego srebra, pokrytego oksydą, która nadaje mu stalowoszary odcień. Wierzchnią warstwę przetarłam dla wydobycia naturalnego koloru srebra. Nad wzorem umieściłam obsydian śnieży metalicznie mieniący się w słońcu.

Zawieszka posiada dwa oczka do przeciągnięcia łańcuszka oraz broszkowe zapięcie z dwiema szpilami. Dzięki niemu broszka nie buja się w trakcie noszenia i lepiej trzyma się ubrania. Ze względu na jej wagę polecam ją do grubszych tkanin.

1 w magazynie

Opis

Wymiary
  • Szerokość x wysokość – 6.0 x 3.5 cm
  • Waga srebra -18.0 g
  • Łańcuszek – 58.0 + 4.0 cm regulacja
Kolekcja "Uroki Gotyku"

Kolekcja biżuterii inspirowanej architekturą gotycką, szczególnie maswerkami, czyli misternymi, kamiennymi wzorami układanymi od zewnętrznej strony okien. Każdy egzemplarz powstał tylko w jednej sztuce i jest inspirowany prawdziwym wzorem z katedry.

broszko wisior z ażurem ze srebra

Sens – broszko wisior inspirowany stylem gotyckim

1,150.00 

1 w magazynie