Przestwór oceanu, unikatowy naszyjnik inspirowany podmorskim światem

5,680.00 

Wisior niczym z książki „20 000 mil podmorskiej żeglugi”.

Na głębokie wody oceanu wypłynął tajemniczy stwór. Postrach żeglarzy, fascynator badaczy. To jednak przyjazna kreatura, pod muszlą Nautilusa skryła się cała ferajna stworzeń. Wśród jej macek schronienie znalazł zabłąkany wieloryb, który odłączył się od stada. Zakamuflowała się ośmiornica, mistrzyni w tej dziedzinie. Młode orki schowały się przed swą mamą na płetwach płaszczki. A i krab postanowił opuścić piaszczysty brzeg plaży i udać się ku przygodzie!

 

Okazały naszyjnik inspirowany światem morskich zwierząt.

Muszlę Nautilusa, wzmocnioną od środka żywicą oprawiłam w srebro 925, przywodzące na myśl macki i glony. Między nimi umieściłam sylwetki zwierząt. Natomiast na odwrocie odnajdziesz Różę Wiatrów wskazującą kierunek podróży greckiemu statkowi wyruszającemu w rejs. Znajdzie się też kotwica symbolizująca bezpieczeństwo. A także mama orka szukająca swoich pociech.

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Kilka faktów:

Srebro pokryłam oksydą nadającą mu stalowo szary odcień i wydobywającą moc detali. Całość umieściłam na skręconym sznurze niczym okrętowa lina, zakończonym wygodnym zapięciem z regulacją i moim logo.

Morski naszyjnik będzie idealny dla koneserki morskiego życia i wyrazistej biżuterii stworzonej tylko w jednym egzemplarzu.

P.S. Naszyjnik brał udział w wystawie mojej biżuterii – „Mariaż” w Muzeum Okręgowym w Koninie.

Wymiary:
  • Wysokość x szerokość: 14.0 x 6.5 cm
  • Długość sznura: 52.0 cm + 10.0 cm regulacja
  • Waga srebra: 72.0 g

Przestwór oceanu, unikatowy naszyjnik inspirowany podmorskim światem

5,680.00 

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych