Projekt naszyjnika z labradorytem – Wśród liści

Projekt naszyjnika ze srebra i labradorytu.

Szkic dużego naszyjnika do wykonania na zamówienie. Połączenie srebra i połyskującego na niebiesko labradorytu. Naszyjnik mogę wykonać w całości ze srebrnych elementów lub wzbogacić go innymi kamieniami. Detale o kształcie migdałów mogą być wycięte na wylot albo wypukłe, a może wypełnić je barwną żywicą? Możliwości jest wiele, razem dobierzemy coś, co najlepiej odda Twój gust i charakter.

 

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz.

 

Kliknij guzik Zapytaj o produkt i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Dlaczego nie ma ceny?

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły.

  labradoryt biżuteria z kamieniami

  Projekt naszyjnika z labradorytem – Wśród liści