Paradise bird – szpila do szala i włosów z przekładką

Szpila do upięcia włosów z gotyckim wzorem i rajskim ptaszkiem.

 

Gotyckie katedry pełne są tajemniczych zakamarków, w których artyści sprzed wieków skryli rajskie stworzenia, misterne wzory i przerażające gargulce. Rzeźbione detale oblepiają kolumny, ściany a nawet szczyty wież, mimo że nikt ich tam nie widzi, gdy stoi przed wejściem. Jeden z takich fantastycznych ptaków zleciał z kamiennej ściany i przycupnął na gotyckim maswerku, a ja uwieczniłam go w srebrze.

 

Srebrna spinka z przekładką do spięcia szala.

 

Spinka posiada dwa pofalowane szpice, aby nie przekręcała się w trakcie noszenia. Do upięcia szala użyj przekładki, która ustabilizuje szpilę, natomiast przy upinaniu włosów wystarczy sama szpilka. Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów, to wesprzyj kok wsuwkami, właśnie tak zrobiłam przy prezentacji biżuterii na moich włosach. Tył szpilki zdobi delikatny wzór, a srebro pokryłam oksydą, która nadała mu stalowoszary odcień.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Wysokość x szerokość – 11.0 x 3.0 cm
  • Waga srebra – 13.0 g
  Kolekcja "Uroki Gotyku"

  Kolekcja biżuterii inspirowanej architekturą gotycką, szczególnie maswerkami, czyli misternymi, kamiennymi wzorami układanymi od zewnętrznej strony okien. Każdy egzemplarz powstał tylko w jednej sztuce i jest inspirowany prawdziwym wzorem z katedry.

  srebrna szpilka do włosów

  Paradise bird – szpila do szala i włosów z przekładką

  Brak w magazynie