Okazały abstrakcyjny naszyjnik ze srebra

Projekt dużego naszyjnika.

Oryginalny naszyjnik składający się z trzech części ozdobionych formami o kształcie migdałów – liści. Mogę go dla Ciebie wykonać w całości ze srebra lub połączyć je ze skórą naturalną i kamieniami, albo wypełnić migdały tkaniną? Rozmiar też mogę zmienić na bardziej codzienny, chyba że masz słabość do takich dużych form.

 

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz.

 

Kliknij guzik Zapytaj o produkt i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Dlaczego nie ma ceny?

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły.

  duży naszyjnik ze srebra unikat z polskiej pracowni

  Okazały abstrakcyjny naszyjnik ze srebra