Naszyjnik z żurawiem i japońską tkaniną

Projekt naszyjnika z wzlatującym żurawiem.

Oto projekt lekko secesyjnego, dużego naszyjnika z żurawiem. Połączenie srebra z tkaniną z prawdziwego japońskiego kimona. Na drugim zdjęciu jest przykład już zrealizowanego naszyjnika według innego rysunku. Klientce zależało na delikatnych barwach kojarzących się z porankiem, ale Twój żuraw może być w zupełnie innej kolorystyce.

 

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz 🙂

 

Dlaczego nie ma ceny?

W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły 🙂

 

Kliknij guzik Zapytaj o produkt i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt

    Dodaj do ulubionych
    Dodaj do ulubionych

    Naszyjnik z żurawiem i japońską tkaniną