Naszyjnik z rzeźbionym jadeitem w orientalnym stylu

Projekt naszyjnika z rzeźbionym kamieniem.

Czy to węże, czy orientalne smoki ze świata legend? Niezależnie od interpretacji z tego rzeźbionego jadeitu będzie oryginalny naszyjnik wzbogacony srebrem. Zawieszkę mogę umieścić na pojedynczym grubym rzemieniu lub podwójnym, jak na rysunku, zależnie od tego, jak bardziej Ci się spodoba.

 

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz.

 

Kliknij guzik Zapytaj o produkt i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Dlaczego nie ma ceny?

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły.

  orientalny naszyjnik z rzeźbionym kamieniem

  Naszyjnik z rzeźbionym jadeitem w orientalnym stylu