Naszyjnik z bursztynem, dwustronny – Uskrzydlony

1,790.00 

Dwustronny naszyjnik z naturalnego bursztynu w srebrze próby 925.

Powiew morskiej bryzy i promienie słońca zamknięte w bursztynie, którego okalają srebrne skrzydła. Do wykonania naszyjnika użyłam pięknej kropli mlecznego bursztynu z jednej strony polerowanej, natomiast z drugiej pozostawionej w swej surowej naturze. Każda z nich jest urzekająca, dlatego wykonałam oprawę umożliwiającą noszenie biżuterii na dwa sposoby. Surową stronę kamienia zestawiłam z wypolerowaną na połysk powierzchnią srebra ozdobioną ażurowymi wycięciami. Rewers zdobią falujące wzory wykonane z ręcznie filcowanej wełny w odcieniach szarego melanżu przechodzącego z kremowo – żółtą barwę. Metaloplastykę zawiesiłam na łańcuszku z regulacją na całej długości. Naszyjnik będzie idealny dla kobiet ceniących ręczne wykonanie i niesztampowe projekty.

 

Unikatowy naszyjnik stworzony w jednym egzemplarzu.

Ten naszyjnik zwiedził już kawał globu, gdyż brał udział w największej na świecie wystawie polskiej biżuterii artystycznej z bursztynem, która odbyła się w 2021 roku w chińskim Muzeum Narodowym – „Piękno zatrzymane w czasie”. Znalazły się na niej prace ponad 100 polskich projektantów i 800 eksponatów, a wśród nich trzy moje prace!

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Wymiary
  • Szerokość x wysokość: 12.0 x 7.0 cm
  • Wielkość bursztynu: 4.0 x 1.3 cm
  • Długość łańcuszka: 48.0 cm
  • Waga srebra: ok. 32.0 g
Naszyjnik na zamówienie

Marzy Ci się biżuteria z innym motywem? Z ulubionymi kwiatami z własnego ogrodu, bursztynem znalezionym na plaży lub jesiennymi liśćmi? Jeśli tak, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

okazały naszyjnik z bursztynem srebro

Naszyjnik z bursztynem, dwustronny – Uskrzydlony

1,790.00 

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych