Milan – broszko wisior z jedwabiem

1,220.00 

Broszko wisior ze srebra, jedwabiu i żywicy. 

Włoski gotyk jest szalony. Podążył swoją drogą, pomijając wytyczne francuskich kreatorów tego stylu w sztuce. Najbardziej okazałym przykładem włoskiej budowli gotyckiej jest katedra Narodzin św. Marii w Mediolanie połyskująca białym marmurem. Tym razem udałam się na tył katedry i w prezbiterium odnalazłam bogato zdobioną rozetę.

 

Zielono fioletowa broszka ze srebra 925.

Pod ażurowymi wycięciami skrył się ręcznie barwiony jedwab w odcieniach zieleni i fioletu. Natomiast w centrum wisiora umieściłam kaboszon z żywicy, w której wnętrzu skrył się świat niczym z głębin oceanu. Zawieszkę umieściłam na  łańcuszku zakończonym regulacją z moim logo. Bez problemu możesz zsunąć z niego zawieszkę i nosić w formie broszki. Dzięki zastosowaniu jedwabiu wspartego na filcu broszka mimo wielkości jest lekka, choć polecam ją do grubszych tkanin.

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Wymiary
  • Średnica – 4.5 cm
  • Waga srebra – 19.0 g
  • Łańcuszek – 60.0 + 6.0 cm regulacja
Kolekcja "Uroki Gotyku"

Kolekcja biżuterii inspirowanej architekturą gotycką, szczególnie maswerkami, czyli misternymi, kamiennymi wzorami układanymi od zewnętrznej strony okien. Każdy egzemplarz powstał tylko w jednej sztuce i jest inspirowany prawdziwym wzorem z katedry.

Milan – broszko wisior z jedwabiem

1,220.00 

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych