Maneki Neko – wisior z kotem i karpiem koi

1,260.00 

Wisior dla miłośniczki kotów i Japonii 

Podobno głaskanie kotów wydłuża życie i uspokaja. Ciekawe jakie prozdrowotne właściwości ma gapienie się na pysio tego czarującego kociaka? Bo, że wywoła uśmiech na twarzy, to pewne. Ten maluszek Meneki Neko z błogością spogląda ku oczku wodnemu, w którym pływa karp koi, jeden z symbolów Japonii.

Autorski srebrny wisior z tkaniną przywiezioną z Japonii.

Motyw kota połączyłam z niebiesko – biało – czarną tkaniną z wzorem liści, którą przywiozłam z Kioto, jest to fragment z prawdziwego kimona. Zawieszkę umieściłam na łańcuszku zakończonym regulacją z moim logo. Srebro pokryłam oksydą nadającą mu stalowoszary odcień. Wisior powstał tylko w jednym egzemplarzu.

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Wymiary
  • szer. x wys – 3.8 x 6.4 cm
  • Długość łańcuszka – 50.0 + 7.0 cm regulacja
  • Waga srebra: 18.0 g
Japońska symbolika Maneki-neko i kwiatu śliwy:
  • Karp koi – symbolizuje światowy sukces oraz chęć pięcia się w górę i samodoskonalenia.
  • Maneki-neko – dosłownie kot zapraszający / wabiący, to przedstawienie kotka z krótkim ogonkiem. Gdy ma podniesioną prawą łapkę przywołuje pieniądze i klientów. Dlatego tak często widnieje w sklepowych i restauracyjnych witrynach w Japonii.
Kolekcja "Japońska opowieść"

Kolekcja orientalnej biżuterii pełnej motywów zaczerpniętych z kultury Japonii, w której zawarłam symbolikę tego kraju oraz skrawki tkanin przywiezione z wędrówki po nim.

wisior ze srebra kotkiem

Maneki Neko – wisior z kotem i karpiem koi

1,260.00 

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych