Kobiecy wisior Luna z księżycem i gwiazdami.

Srebrny medalion z wizerunkiem Luny.

Księżyc to On. Nie, bo Ona! W naszym języku nazwa jest męska, ale gdzie indziej trafiamy na Lunę i Selene. Zatem sprawa pozostaje nierozwiązana, jednak dla mojej klientki jest ona jasna, bo w jej sercu zamieszkała Luna, którą teraz może nosić w formie wisiora. Miało być kobieco, zmysłowo, z rozwianym włosem, gwiazdami i sierpem księżyca, ach i z subtelnym towarzystwem słońca.

 

Autorski wisior z kobiecym secesyjnym profilem. 

O to moja odpowiedź w srebrze. Podwójny wisior z możliwością odpięcia łańcuszka z zawieszką ze Słońcem i Boginią Płodności, aby nosić go oddzielnie. Z przyjemnością wykonałam ten wisior, bo dawno już nie gościły u mnie kobiece postacie. A, że jeszcze był prezentem urodzinowym, który klientka sprawiła sama sobie, to tym milej było mi go tworzyć.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Średnica – 6.0 cm
  • Długość łańcuszka – 48.0 cm + 5 cm regulacja
  • Waga srebra – 38.0 g
  Wisior na zamówienie

  Wszystkie prace objęłam Gwarancją Unikatowości, czyli zapewnieniem, że nie stworzę drugiego takiego egzemplarza. Jednak chętnie zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  Dlatego jeśli marzysz o unikatowej srebrnej biżuterii, inspirowanej Twoimi ulubionymi motywami, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  wisior luna z księżycem ze srebra

  Kobiecy wisior Luna z księżycem i gwiazdami.

  Brak w magazynie