Japoński kot wisior lub broszka ze srebra i tkaniny

Wisior dla miłośniczki kotów i Japonii 

Podobno głaskanie kotów wydłuża życie i uspokaja. Ciekawe jakie prozdrowotne właściwości będzie miało gapienie się na pysio tego czarującego kociaka, gdy już stanie się wisiorem lub broszką? Bo, że wywoła uśmiech na twarzy, to pewne. Oto projekt japońskiego kotka Maneki Neko, który przynosi szczęście i pomyślność, a w stawiku przed nim pływa karp koi, symbolizujący samodoskonalenie i sukces. To projekt, który mogę wykonać dla Ciebie w srebrze, a pod krążkiem z rybą umieszczę wybrany przez Ciebie fragment japońskiej tkaniny z moich zbiorów.

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

 

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Dlaczego nie ma ceny?

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły. Na zdjęciu obok możesz zobaczyć przykład jednej z realizacji wisiorka z innym kociakiem i japońską tkaniną.

  kotek wisiorek na zamówienie

  Japoński kot wisior lub broszka ze srebra i tkaniny