Elficka bransoleta ze srebra – Rajski Elfik

Rajski Elfik, srebrna bransoleta fantasy.

Jak przekuć słowa opisujące wybrankę w namacalny przedmiot? Tak, żeby było w nim ciepło ognia, radość, pasja i kolor z jednoczesną siłą i szczyptą magii. I tak przyszła do mnie ta delikatna elficka postać o skrzydłach rajskiego ptaka. A w jej objęciach skrył się płomienny okręg niczym mała galaktyka. Plus pełna dynamizmu puma wynurzająca się z płomieni.

 

Szeroka otwarta bransoleta ze srebra stworzona na zamówienie.

Całą bransoletę wykonałam ze srebra próby 925 i pokryłam oksydą, która nadała powierzchni stalowoszary odcień. Główne elementy pokryłam barwnymi powłokami, które zabezpieczyłam przezroczystym lakierem. Boki bransolety posiadają delikatną migoczącą fakturę. Od spodu bransoleta jest rozcięta, aby umożliwić jej założenie. W celu dopasowania bransolety do nadgarstka można ją delikatnie rozgiąć lub zagiąć w trakcie zakładania. Przy rozszerzaniu najlepiej pociągnąć ją równomiernie za oba końce na raz.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Opis

  Wymiary
  • Szerokość – 4.5 cm
  • Waga srebra – 56.0 g
  • Bransoleta idealna na nadgarstek o obwodzie 18.0 cm
  Bransoleta na zamówienie

  A może marzy Ci się bransoleta o innym rozmiarze lub wzorze? Z ulubionym motywem z książki lub kwiatami, które kwitły w babcinym ogrodzie?  Jeśli tak, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  bransoleta z postarzanego srebra na zamówienie

  Elficka bransoleta ze srebra – Rajski Elfik