Duży wisior z ceramiką i motylem – Flavo

2,100.00 

Okazały wisior z motylem, wykonany ze srebra próby 925 i 999 oraz ceramiki krystalicznej*.

Wzór ręcznie wycięty ze srebra wypełniłam szklaną emalią* w kolorze żółtym i fioletowym. Pod motylem umieściłam porcelanowy element o butelkowo zielonej barwie i satynowej powierzchni. Wisior zawiesiłam na lnianej taśmie, zakończonej zapięciem zatrzaskowym i regulacją z moim logo. Dzięki niej, wisior mimo dużego rozmiaru nie wbija się w szyję, tylko jego waga jest rozłożona.

 

*Ceramika krystaliczna – rzadko stosowana technika szkliw krystalicznych, które na powierzchni porcelany tworzą wzory przypominające lodowe kryształy lub kwiaty. Efekt nigdy nie jest taki sam, dlatego każdy fragment jest tak unikatowy.

 

GRATIS – eleganckie opakowanie i przesyłka kurierska.

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

Wymiary
  • Szer x wys: 7.3 x 8.0 cm
  • Długość taśmy: 45.0 cm + 11.0 cm regulacja
  • Waga srebra: 36.0 g
Kolekcja "Ulotne"

Motyle i ćmy uwodzą nas swoją delikatnością i niezliczonymi barwami, świat tych niezwykłych stworzeń stał się dla mnie inspiracją do stworzenia kolekcji biżuterii Ulotne, pełnej kolorów i połyskujących powierzchni. Każdy motyl powstał tylko w jednym egzemplarzu, a jego skrzydła zdobi szklana emalia jubilerska*.

Jeśli masz ochotę na motyla w Twoich ulubionych kolorach, NAPISZ DO MNIE! Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie 🙂

* Emalia jubilerska – szlachetna technika złotnicza, polegająca na nakładaniu warstwami na srebro sproszkowanej szklanej emalii i wielokrotnym wypalaniu jej w piecu rozgrzanym do 900 stopni Celsjusza.

unikatowy naszyjnik ze srebra, ceramiki i szkła

Duży wisior z ceramiką i motylem – Flavo

2,100.00 

1 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych