Duży naszyjnik w surowym stylu z kamieniami

Projekt naszyjnika ze srebra i kamieni.

Szkic dużego naszyjnika do wykonania na zamówienie. Połączenie form przywodzących na myśl surowe skaliste struktury i gładkich kamieni. W centrum umieściłam matowy okaz jaspisu o kształcie migdała i beżowo-różowym odcieniu oraz czarnym wzorze. Pozostałe kamienie możemy wspólnie wybrać. W ramach przykładu na zdjęciu położyłam labradoryt, jaspis oceaniczny, twarz rzeźbioną w kości i kroplę czarnego onyksu. Kompozycję wokół kamieni planuję wykonać z mocno fakturowanego srebra pokrytego oksydą, która nada mu stalowoszary odcień.

 

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz.

 

Kliknij guzik Zapytaj o produkt i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Dlaczego nie ma ceny?

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły.

  surowy naszyjnik z jaspisem oprawionym w srebro

  Duży naszyjnik w surowym stylu z kamieniami