Cylinder broszko wisior z Alicji w Krainie Czarów –

Biżuteria inspirowana książką „Alicja w Krainie Czarów”

Czyżby Kapelusznik zgubił swój cylinder? Może odpowiedzialny jest za to kot, który porwał go i umościł sobie na szczycie legowisko? Oto ze świata książki „Alicja w Krainie Czarów” na kapeluszu przybywa ten roześmiany kocur i nuci swoje motto „We’re all mad here! – Wszyscy tutaj jesteśmy szaleni!”.

 

Broszko – wisior cylinder z książki Lewisa Carrolla

Cylinder wykonałam ze srebra próby 925 i ręcznie ufilcowanej wełny o kolorze fioletowo bordowym. Srebro pokryłam oksydą nadającą mu stalowoszary odcień. Na rewersie znajduje się cytat z książki, który wycięłam w odbiciu lustrzanym. To taki mały uśmiech do kolejnej części przygód bohaterów -„Alicja po drugiej stronie lustra”. A w wełnę wbita jest szpilka z ozdobną główką, którą możesz wyjąć. Nigdy nie wiadomo, kiedy taki drobiazg uratuje kreację.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Opis

  Wymiary
  • Wysokość x szerokość: 6.0 x 4.8 cm
  • Długość łańcuszka: 49.0 cm + 10.0 cm
  • Waga srebra: 26.0 g
  Broszka czy wisior?

  Cylinder możesz nosić jako broszkę lub wisior. Wystarczy, że przełożysz przez oczka dołączony do kapelusza łańcuszek, zakończony zapięciem z regulacją i moim logo. Zapięcie broszki zrobiłam podwójne, aby nie bujała się na boki w trakcie noszenia.

  Ta unikatowa biżuteria, która powstała tylko w jednym egzemplarzu będzie idealna dla fanek fantastycznego świata Alicji!

  P.S. Cylinder brał udział w wystawie mojej biżuterii – „Mariaż” w Muzeum Okręgowym w Koninie”.

  biżuteria inspirowana Alicją w krainie czarów

  Cylinder broszko wisior z Alicji w Krainie Czarów –

  Brak w magazynie