Broszko – wisior królik z Alicji w Krainie Czarów

Wisior inspirowany książką „Alicja w Krainie czarów”

Czy to on, czy nie on? Kapelusz – jest. Filiżanka – jest. Karta do gry – jest. Uszy… a nie zaraz, coś tu się nie zgadza! To miał być „zwykły” Kapelusznik. Już narysowałam mu cylinder i muchę, nawet potarganą grzywę i owal twarzy. I wtedy to się stało… Spojrzałam na wydruki inspiracji do „Alicji w Krainie Czarów”, a wzrok przyciągnął królik.

 

No jak nie, jak tak! Nie miałam już wyboru, pomysł z połączeniem postaci zagnieździł się w głowie na dobre. Nie mogłam pozwolić mu się zmarnować. I tak na zamówienie indywidualne powstał Szalony Kapelusznik o pyszczku królika. Z dodatkowym zegarkiem na podorędziu.

 

Broszko – wisior z króliko Kapelusznikiem z książki Lewisa Carrolla

Powierzchnię srebra pokryłam oksydą, która wydobywa niuanse faktury. Muchę królika zabarwiłam na odcienie zieleni. Zawieszka po zdjęciu łańcuszka staje się broszką, a zegarek na łańcuszku również posiada z tyłu zapięcie i można go odczepić od całości.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Królik – 7.5 x 5.2 cm
  • Długość łańcuszka – 54.0 cm + 11.0 cm regulacja
  • Zegarek – 2.2 x 1.8 cm
  • Waga srebra – 42.0 g
  Biżuteria na zamówienie

  Wszystkie prace objęłam Gwarancją Unikatowości, czyli zapewnieniem, że nie stworzę drugiego takiego egzemplarza. Chcę dać klientom coś wyjątkowego, odrobinę sztuki w użytkowej formie, dlatego nie powtarzam prac. Jednak chętnie zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  Dlatego jeśli marzysz o unikatowej srebrnej biżuterii, inspirowanej Twoimi ulubionymi motywami, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  kapelusznik z Alicji w krainie czarów wisior

  Broszko – wisior królik z Alicji w Krainie Czarów

  Brak w magazynie