Broszko – wisior ćma ze srebra i ceramiki – Coelum

Elegancki broszko – wisior ćma, wykonany ze srebra próby 925 i 999 oraz ceramiki krystalicznej*.

Ażur ręcznie wycięty ze srebra wypełniłam szklaną emalią* w odcieniach błękitów. Nad ćmą umieściłam porcelanowy element o niesamowitym wzorze niczym lodowy kryształ. Wisior zawiesiłam na łańcuszku typu żyłka, zakończonym zapięciem i regulacją z moim logo.

 

Łańcuszek posiada dodatkowe zapięcie, umożliwiające odpięcie regulacji i zdjęcie zawieszki ze żmijki. Wtedy możesz nosić ćmę jako broszkę, najlepiej sprawdzi się do niezbyt grubych tkanin. Dzięki podwójnemu zapięciu broszka nie buja się na boki w trakcie noszenia.

 

*Ceramika krystaliczna – rzadko stosowana technika szkliw krystalicznych, które na powierzchni porcelany tworzą wzory przypominające lodowe kryształy lub kwiaty. Efekt nigdy nie jest taki sam, dlatego każdy fragment jest tak unikatowy.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Brak w magazynie

  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Szer x wys: 5.0 x 4.7 cm
  • Długość łańcuszka: 42.0 cm + 8.0 cm regulacja
  • Waga srebra: 22.0 g
  Kolekcja "Ulotne"

  Motyle i ćmy uwodzą nas swoją delikatnością i niezliczonymi barwami, świat tych niezwykłych stworzeń stał się dla mnie inspiracją do stworzenia kolekcji biżuterii Ulotne, pełnej kolorów i połyskujących powierzchni. Każdy motyl powstał tylko w jednym egzemplarzu, a jego skrzydła zdobi szklana emalia jubilerska*.

  Jeśli masz ochotę na motyla w Twoich ulubionych kolorach, NAPISZ DO MNIE! Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  * Emalia jubilerska – szlachetna technika złotnicza, polegająca na nakładaniu warstwami na srebro sproszkowanej szklanej emalii i wielokrotnym wypalaniu jej w piecu rozgrzanym do 900 stopni Celsjusza.

  broszka handmade z ćmą

  Broszko – wisior ćma ze srebra i ceramiki – Coelum

  Brak w magazynie