Bransoleta srebrna Nuta Orientu do kompletu z wisiorem

Artystyczna bransoleta ze srebra i żywicy.

Połączenie fakturowanego srebra z połyskującą barwną żywicą w etnicznym wydaniu. Bransoletę wykonałam do kompletu do naszyjnika „Nutka orientu”, który możesz zobaczyć na jednym ze zdjęć. Klientce zależało, aby wydawała delikatny, pobrzękujący dźwięk, co udało mi się uzyskać dzięki licznym zawieszkom.  W nawiązaniu do szkła, które znajduje się w wisiorze w centrum bransolety umieściłam zieloną żywicę, którą ujęłam w srebro pokryte oksydą nadającą powierzchni stalowoszary odcień i wydobywającą fakturę.

 

Biżuteria autorska na zamówienie. 

Bransoletę wykonałam według autorskiego projektu, który klientka wybrała spośród kilku szkiców, które jej zaproponowałam. Ze względu na Gwarancję Unikatowości, którą obejmuję całą moją biżuterię nie mogę jej powtórzyć, ale chętnie zaprojektuję coś nowego w podobnym stylu.

Jeżeli marzysz o unikatowej biżuterii artystycznej w stylu etno, to kliknij poniższy guzik „Zapytaj o produkt” i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Biżuteria na zamówienie

  Biżuteria nie musi być tylko ozdobą, ale może nieść w sobie ważne dla Ciebie przesłanie. Jeżeli posiadasz w domu bliską sercu pamiątkę albo ulubiony kamień, który chciałabyś mieć zawsze przy sobie, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  bransoletka orientalna srebrna

  Bransoleta srebrna Nuta Orientu do kompletu z wisiorem