Bransoleta fantasmagoria z panterą i skrzydłami

Projekt masywnej srebrnej bransolety.

Fantasmagoria, to fantastyczna wizja z pogranicza świata rzeczywistego i jawy, snu i iluzji. I tak na tej bransolecie splotły się realne motywy skrzydeł i pantery w nierealną kompozycję. Całość planuję wykonać z warstw srebra, które stworzą przestrzenną strukturę. Wedle życzenia mogę tam też wpleść Twoje ulubione motywy lub dodać akcent kolorystyczny.

 

Szkice biżuterii do realizacji.

Przez lata stronice moich szkicowników wypełniły się niezliczoną ilością pomysłów. Część z nich od razu trafiła na warsztat i w srebrnej formie cieszy serca klientek. Jednak cały ogrom rysunków czeka na swoją kolej… a nowych projektów wciąż przybywa! Dlatego postanowiłam, że czas pokazać je światu! Od dziś możesz wybrać jeden ze szkiców, a ja zrealizuję go dla Ciebie po ustaleniu szczegółów.

Każdy projekt objęty jest Gwarancją Unikatowości, czyli wykonam go w srebrze tylko raz.

 

Kliknij guzik Zapytaj o produkt i napisz do mnie.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Dlaczego nie ma ceny?

  W zakładce „Szkice do realizacji” prezentuję projekty z moich szkicowników, które jeszcze nie doczekały się wykonania w srebrze. Każdy pomysł mogę zmienić i dopasować pod Twoje preferencje: zmniejszyć, powiększyć, dobrać ulubione kamienie lub wpleść osobiste desenie. Dlatego cenę oraz czas realizacji projektu podam, gdy ustalimy wszelkie szczegóły.

  srebrna bransoleta na zamówienie indywidualne

  Bransoleta fantasmagoria z panterą i skrzydłami