Bransoleta Alicja w Krainie Czarów

Srebrna bransoleta inspirowana książką i filmem Alicja w Krainie Czarów.

Kiedy klientka napisała mi, które postacie i elementy chciałaby mieć na swojej wymarzonej bransolecie, to usta samowolnie zacisnęły mi się w dzióbek, a na czole wykwitła zmarszczka odpowiedzialna za proces myślowy. Łatwo nie będzie, oj nie. Jak to wszystko upchać?! Kapelusznika i jego cylinder, królika z zegarkiem, Alicję, kota, Pana Gąsienicę z fajką i jeszcze filiżankę… Na tyle się rozpędziłam, że dołożyłam jeszcze imbryczek, grzyby i kawałek trawnika. Przecież kotu musi być wygodnie i gąsienicy też.

 

Ach i najważniejsze!!! Kapelusznik miał być podobny do Johnnego Deppa. Tu trochę zwątpiłam, choć bardzo się starałam nadać mu znajomy rys, to chyba jednak Johnny by padł, gdyby ktoś mu powiedział, że to on.

 

Całą bransoletę wykonałam ze srebra próby 925 i pokryłam oksydą, która nadała powierzchni stalowoszary odcień i wydobyła plastykę elementów. Na całej powierzchni umieściłam elementy charakterystyczne dla książki, które ręcznie wycięłam ze srebrnej blachy.

Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt


  Dodaj do ulubionych
  Dodaj do ulubionych

  Opis

  Wymiary
  • Szerokość – 4.5 cm
  • Waga srebra – 69.0 g
  • Bransoleta na nadgarstek o obwodzie 16.0 -17.0 cm
  Srebrna biżuteria na zamówienie

  Czy marzy Ci się bransoleta o innym rozmiarze lub wzorze? Z motywem z ulubionej książki z dzieciństwa lub filmu? Jeśli tak, to napisz do mnie przez zakładkę: KONTAKT

  Zaprojektuję biżuterię specjalnie dla Ciebie.

  kapelusznik biżuteria ze srebra inspirowana książką

  Bransoleta Alicja w Krainie Czarów