Newsletter


g -

Mapa strony

GÓRNY PASEK MENU:

Kilka słów o mnie samej i mojej drodze ku twórczości jubilerskiej 🙂

Jeśli interesują Cię tajniki złotniczego warsztatu, pragniesz poszerzyć swoją wiedzę o jubilerstwie historycznym albo poczytać porady związane z biżuterią, to zapraszam Cię na stronice bloga, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem!

Świat biżuterii na fotografiach, czyli prace podzielone na albumy tematyczne wraz z odnośnikami do miejsc, gdzie możesz je zakupić.

Mnogość półek wypełniających ściany, srebrny pył rozsypany na dywanie, całe setki kamieni ozdobnych i szlachetnych, pełne kolorów i znaczeń…. Moja przestrzeń twórcza!

Biżuterię mojego autorstwa możesz zakupić przez kilka galerii internetowych, wybierz swoją ulubioną albo złóż zamówienie bezpośrednio u mnie.

Prowadzisz galerię z niezwykłą biżuterią, fotografujesz, a może wspierasz tradycyjne rzemiosło…? Śmiało zapoznaj się z moimi propozycjami i przedstaw swoje.

Zdjęcia i opisy nie zawsze są wystarczające, dlatego daje Ci możliwość zapoznania się z opiniami osób, które mają w posiadaniu biżuterię od Sztuk Kilka.

Dla ułatwienia udostępniam Ci formularz kontaktowy, ale możesz także skorzystać z adresu e-mail lub zadzwonić. Natomiast jeśli wolisz rozmowę w cztery oczy, to zapraszam Cię do pracowni pod Warszawą.

DOLNY PASEK MENU:

Proces twórczy, zakamarki pracowni, nowe kolekcje, a wszystko to okraszone muzyką i ruchomymi obrazami.

Postanowiłam, że większość moich wzorów będzie powstawać tylko w jednym egzemplarzu, a zapewnieniem owej decyzji jest Gwarancja Unikatowości, którą dostajesz wraz z biżuterią.

Czyścić czy nie? ale czym… a jeśli coś popsujesz? Nic się nie martw, mam dla Ciebie kilka rad, jak dbać o srebrne precjoza.

Pragniesz indywidualnego projektu związanego z Twoją osobą lub kimś bliskim? Napisz do mnie, stwórzmy razem coś niezwykłego!

Ta strona powstała z myślą o Tobie, ale obowiązują na niej pewne zasady 🙂